Останні новини

У селі Поздимир відкрили новий спортивний майданчик зі штучним покриттям

У неділю, 18 листопада, відбулося урочисте відкриття спортивного майданчика зі штучним покриттям в селі Поздимир, що на Радехівщині. Розпочалося воно з гімну України і підняття Державного прапора, який підняв наймолодший представник футбольної команди села Поздимир і найстарший спортсмен, перший капітан Володимир Хімко. Далі представники влади разом зі запрошеними гостями урочисто розрізали стрічку. Про це розповіла громадський кореспондент радіо «Сокаль» Марія Кушинська.

Настоятель місцевої церкви, отець Володимир Микитюк відслужив молитву і освятив майданчик. Саме йому першому надали честь вдарити футбольного м’яча на новому футбольному полі, а у ворота першого гола забили дідусь з онуком місцевої родини Гвоздь.

Надали слово гостям з львівських обласної і районної рад, а також голові сільської ради Петру Гвоздю – він подякував всім, хто взяв участь у будівництві спортивного футбольного міні-поля.

Звернувся до присутніх і депутат львівської облради Ігор Грабінський, а ветеран команди «Фортуна» Григорій Голько пригадав історію заснування місцевої футбольної команди і говорив про подальший її розвиток. Не обійшлося і без урочистої самодіяльності – флешмобу «Діти України», які виконали учні місцевої школи.

Завершився захід грою з міні-футболу команд «Фортуна» різних вікових категорій.

Фото випадкове