Останні новини

На зимувальних ямах річки Західний Буг до березня наступного року заборонено вилов риби

На Львівщині встановили заборону вилову риби на зимувальних ямах. Згідно з наказом Львіврибохорони, інспекторський склад повинен забезпечити охорону місць зимування риби, створивши за участі громадських інспекторів, членів мисливсько-рибальських товариств та користувачів пункти спостереження за її зимівлею. Про це радіо «Сокаль» розповів керівник Сокальської рибохоронної дільниці Юрій Панасюк. За його словами до переліку основних зимувальних ям на рибогосподарських водоймах увійшли такі ділянки ріки Західного Бугу.

Зокрема, ділянка в межах с.Старий Добротвір; ділянка ріки від села Городище до нового автомобільного моста в місті Червоноград; ділянка ріки від Червоноградського старого автомобільного моста до греблі села Завишень, що на Сокальщині. А також ділянка ріки від села Конотопи до автомобільного моста в селі Скоморохи. До цього переліку входить і «Добротвірське» водосховище.

Загалом, до переліку основних зимувальних ям на рибогосподарських водоймах увійшло більше 30 ділянок де заборонено до 10 березня 2019 року ловити рибу. Про територію, яка закріплена за нашими інспекторами, про правила та адміністративні штрафи слухайте у подальших випусках новин. На питання радіо «Сокаль» відповідатимуть керівник Сокальської рибохоронної дільниці Юрій Панасюк та старший державний інспектор відділу охорони водних біоресурсів Львівського рибоохоронного патруля Олександр Прібега.