Останні новини

У районі розпочали підготовку до Дня Гідності та Свободи і Дня пам’яті жертв голодоморів

Районна влада розпочала підготовку до Дня Гідності і Свободи та до Дня пам’яті жертв голодоморів. З відповідних питань 13 листопада провів нараду заступник голови Сокальської РДА Микола Поліщук.

В результаті обговорень вирішили 21 листопада, у День Гідності та Свободи, в районному Народному домі проведуть патріотичний захід за участю керівництва району та міста, священнослужителів, громадських організацій та учнівської молоді.

24 листопада, з метою вшанування жертв голодоморів, від катедрального собору св. Апостолів Петра і Павла пройде жалобний похід вулицями міста до колишньої катівні НКВД – теперішнього абонентського відділу Управління експлуатації газового господарства. Тут відслужать панахиду, відбудеться віче, хвилина мовчання та запалювання свічок. У всіх церквах району теж відслужать панахиди і поминальними дзвонами вшанують жертв голодоморів і традиційно візьмуть участь у Всеукраїнській акції “Запали свічку”; в бібліотеках району організують експозиції, в навчальних закладах – тематичні науково-практичні конференції, круглі столи, тематичні уроки.