Останні новини

В СРДА відбулась традиційна вівторкова нарада

Робота комунальних служб, функціонування установ, закладів і підприємств Сокальщини, діяльність управлінь і відділів районної адміністрації обговорювалась в ході традиційної вівторкової наради в Сокальській РДА. Проводив її голова адміністрації Роман Токай, за участі свого заступника Миколи Поліщука і заступника голови Сокальської районної ради Василя Бойка.

За інформацією міського голови Сокаля Вадима Кондратюка, комунальні служби міста працюють в штатному режимі. В Сокалі відновлено теплопостачання, працюють усі котельні. «Сокальжитлокомунсервіс» готується до обрізки дерев. На завершальній стадії ремонтні роботи дахів на пл.Січових Стрільців, в будинку по вулиці Шептицького – в центральній частині міста.

Медики традиційно звітують про надання планової і ургентної допомоги в повному обсязі. На завершальній стадії роботи по мікропроектах, що реалізовуються Сокальською ЦРЛ за кошти обласного і районного бюджетів. Критична ситуація із закупівлею інсуліну для пацієнтів, хворих на цукровий діабет. Про це повідомив головний лікар Роман Швед. Як було зазначено в ході наради, зараз є можливість використання 200 (двохсот) тисяч гривень, які були додатково виділені для закупівлі медикаментів з районного бюджету. Це дасть можливість хоч на деякий час виправити ситуацію, однак до кінця року цих грошей буде замало. Роман Швед також висловив надію, що найближчим часом відновиться фінансування закупівель інсуліну за рахунок коштів державного бюджету.

Управління держпродспоживслужби в Сокальського районі проводить вакцинування тварин від сибірської виразки. Про це повідомив керівник управління Андрій Мисик. Крім того, за його даними, в районі спеціалісти обласної лабораторії проводитимуть заміри викидів котелень на підприємствах Сокальщини. На прохання заступника голови Сокальської районної ради Василя Бойка, управління зверне увагу працівників лабораторії на викиди, що здійснюють котельні «Сокальтеплокомуненерго». Нагадаємо, зараз опалення міста здійснюють підприємці, використовуючи при цьому відновлювальні джерела енергії – палети.