Останні новини

Червоноградській учениці призначили всеукраїнську стипендію

Учениці 10 класу Червоноградської загальноосвітньої школи I-III ступеня №1 Ользі Бучек призначена стипендія імені Тараса Шевченка. Стипендія присвоюється учням загальноосвітніх навчальних закладів за особливі успіхи у вивченні української мови та літератури відповідно до указу Президента України.

Власне, минулого навчального року школярка виборола перше місце на Всеукраїнській олімпіаді з української мови та літератури і перше місце у всеукраїнському етапі Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика. Таких учнів в Україні 10, й Ольга у цьому списку. Мама дівчинки Любов Бучек розповідає Радіо «Сокаль», що Оля постійно займається не лише в школі, а й вдома: виконує різні вправи, читає, пише. Любов розповідає, що в родині лише в Олі такі яскраво виражені здібності до української мови. І, можливо, вона навіть пов’яже свою кар’єру саме з мовою.

Про суму стипендія каже мама, що поки що не знають, але в інтернеті, каже, пишуть що близько 2 з пол. тис. Про те, що дочка є претендентом на стипендію імені Тараса Шевченка знали вже більше, ніж півроку, але тільки тепер Президент підписав відповідний указ.