Останні новини

Сокальська школа №5 бере участь у всеукраїнській програмі «Healthy Schools»

«Велика перерва без ґаджетів» – це нова активність Сокальської ЗШ І-ІІІ ст. №5. Під час неї діти молодших класів виходять на вулицю і разом із вчителями забавляються в рухливі ігри. Її проводять, аби школярі на перерві не сиділи за планшетами чи телефонами, а більше рухались, адже постійне користування ґаджетами замість живого спілкування – проблема сучасних дітлахів.

Про це говорить заступник директора школи з навчально-виховної роботи Наталія Курило. Вона також розповідає, що перерва, як і низка багатьох інших заходів, проводять в межах втілення унікальної всеукраїнської соціальної програми «Healthy Schools». Ця програма сприяє розвитку здорового харчування, фізичних активностей, свідомого ставлення школярів до власного здоров’я і чистого середовища.

Тож пропагуючи ці напрямки, вчительський склад Сокальської ЗШ І-ІІІ ст. №5 активно працює над втіленням цього проекту від 15 жовтня, як і багато інших українських шкіл. Вчителі проводять різні акції, заходи, флеш-моби, батьківські збори та уроки відповідної тематики. Наприклад, нещодавно зробили акцію «Город на підвіконні», де висаджували зелень у шкільні горщики. Адже вносити зміни в меню шкільної їдальні не мають права, зате розповідати про шкоду фаст-фуду можуть.

Пані Наталія говорить, що дуже хочуть, аби діти почули їх і дотримувались загальних постулатів про здоровий спосіб життя. Адже покращити здоров’я дітей – головна мета, з якою вчителі п’ятої школи вирішили долучитись до проекту. «Ми дуже хочемо, щоб наші школярі були радісними, активними і здоровими!», – кажуть вчителі Сокальської школи №5. А ще по закінченню програми, навесні, ініціатори програми обіцяють нагородити кращі школи новим шкільним обладнанням. Від такого бонусу теж не відмовились би.