Останні новини

Голова РДА провів традиційну вівторкову нараду з керівниками установ

Діяльність комунальних і оперативних служб, робота управлінь і відділів РДА, функціонування установ, закладів і підприємств Сокальського району обговорили на традиційній вівторкові нараді у районній адміністрації. Проводив її голова РДА Роман Токай, за участі свого заступника Миколи Поліщука.

У зв’язку із потеплінням, у Сокалі зменшено подачу тепла. Усі комунальні служби працюють в штатному режимі. У водоканалі проводиться поточний ремонт очисних споруд, завершено перекладання водогону по вулиці Горького. Про це повідомив міський голова Сокаля Вадим Кондратюк. За його словами, Сокальводоканал очікує перевірки на якість води. На сьогоднішній день завершені усі заплановані в місті роботи з ремонту доріг, освоєні кошти, які були на це передбачені.

Медики надають допомогу в повному обсязі. На завершальній стадії роботи по мікропроектах. Не дивлячись на відсутність фінансування з боку міністерства фінансів, підрядник розпочав певні роботи по утепленню фасадів, що передбачені по Кіотському протоколу. Поки це підготовка до основних робіт. Як зазначив головний лікар Сокальської ЦРЛ Роман Швед, вони таки сподіваються, що кошти до кінця року надійдуть. За інформацією адміністрації лікарні, в районі триває кампанія з укладання договорів із сімейними лікарями. Станом на 30 жовтня 52% мешканців вже обрали собі медиків. У районі далі проводиться роз’яснювальна робота, працівники медзакладів зустрічаються із мешканцями, проводять різні заходи. Як зазначив Роман Швед, підписання угоди з Національною службою здоров’я щодо фінансування нашого району заплановане на листопад цього року.

У Сокальському військоматі працює медична призовна комісія, проводиться відправка юнаків на строкову службу. Нових призовників відправлять до лав збройних сил у вівторок, 30 жовтня. Військові нагадують, що строковики проходять службу протягом 18 місяців і не залучаються до участі в бойових діях в межах Операції об’єднаних сил. Крім того, у військоматі триває кампанія із залучення чоловіків та жінок на контрактну службу. Якщо у вас є бажання поєднати себе зі збройними силами, звертайтесь у військовий комісаріат в Сокалі, вул. Семенюка, 2.