Останні новини

Голова райдержадміністрації взяв участь у програмі «Перехрестя думок»

Голова Сокальської райдержадміністрації Роман Токай взяв участь у програмі «Перехрестя думок», яка прозвучала у прямому ефірі радіо «Сокаль».

В ході програми обговорювалося питання про соціально-економічний розвиток району за 9 місяців цього року. Роман Токай проінформував слухачів про те, що обсяг реалізованої промислової продукції за основними видами діяльності у Сокальському районі у січні-липні становив понад 2 млн 360 тисяч грн., що до відповідного періоду торік складало 157,5% (за січень-липень 2017 року).

За 9 місяців було залучено понад 6 тисяч Євро – коштів міжнародної технічної допомоги та майже 1 млн 888 тисяч грн – коштів районного бюджету на реалізацію проектів міжнародної технічної допомоги (МТД).

Протягом січня-вересня в районі завершено будівництво двох об’єктів: реконструкція механічної майстерні з будівництвом навісів для сільськогосподарської техніки в селі Скоморохи (ПП «Західний Буг»); добудова трьох корпусів до головного виробничого корпусу ТОВ “Сокальська панчішна фабрика” (І черга будівництва) та додатково створено 150 нових робочих місць.

Голова РДА також проінформував про реалізацію в районі обласних та районних програм, а також говорив про стан проведення ремонту доріг в Сокальському районі.

В ході програми «Перехрестя думок» Роман Токай відповів на питання автора і ведучого Олександра Новацького, а також  слухачів радіо “Сокаль”.