Останні новини

У Великих Мостах відбувся дитячий турнір з міні футболу присвячений пам’яті Героїв Небесної Сотні

У Великих Мостах відбувся дитячий турнір з міні футболу, пам’яті Героїв Небесної Сотні. Змагання стали добрим початком роботи нового сучасного спортивного майданчика. Участь в них взяли команди з м.Великі Мости, сіл Двірці,  Бутини та Реклинець. Про це повідомляється на сайті Великомостівської міської ради.

В результаті завзятої боротьби місця розподілились наступним чином: ІІІ місце вибороли футболісти  з села Бутини, на ІІ місці – команда села Двірці, переможцем турніру стали господарі поля – команда міста Великі Мости. Переможці отримали відповідні кубки, усі члени команд – медалі.

Крім того, нагороду за активну участь в турнірі отримала команда села Реклинець. Окрасою змагань стала єдина дівчинка-гравець Злата Волощук, яка забила у ворота суперника 2 м’ячі!

Після проведення матчів між командами, відбулося урочисте відкриття та освячення майданчика, а також нагородження переможців.

В урочистостях взяли участь представники місцевої влади та духовенства, а також гості: директор Львівського обласного центру фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх” Вадим Климович, голова постійної комісії з питань будівництва, житлово-комунального господарства, енергоефективності, альтернативної енергетики, промисловості та інвестиційної політики Львівської облради Богдан Гагалюк та голова постійної комісії з питань молодіжної політики, фізичної культури та спорту Львівської облради Петро Жукровський.