Останні новини

В Кінологічному навчальному центрі у Великих Мостах проходить міжнародний тренінг

Одним з пріоритетних напрямів діяльності Державної прикордонної служби України є протидія незаконному обігу наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів.

22 жовтня на базі Кінологічного навчального центру Держприкордонслужби розпочався десятиденний тренінг з підготовки спеціалістів у сфері боротьби з незаконним обігом наркотиків. Навчання проводяться в рамках спільного проекту НАТО та Бюро ООН з протидії наркотикам і злочинності.

Окрім українських прикордонників у тренінгу беруть участь керівники кінологічних служб країн Центральної Азії, зокрема одинадцять представників міністерства внутрішніх справ та митних служб Таджикистану, Казахстану, Киргизстану та Узбекистану.

Впродовж курсу закордонні делегати матимуть нагоду ознайомитись з навчальним процесом підготовки спеціалістів-кінологів з службовими собаками в Кінологічному навчальному центрі Великих Мостів Держприкордонслужби та особливостями використання службових собак в пунктах пропуску на базі відділів прикордонної служби «Рава-Руська», «Шегині», аеропорту «Львів» і «Мостиська – залізнична станція».

Варто зазначити, що проведення такого тренінгу відбувається вже втретє. Під час навчань, окрім обміну досвідом, охоронці кордону дізнаються про нові методи та вміння із запобігання розповсюдженню наркотичних речовин.