Останні новини

Питання життєдіяльності району обговорили на нараді в Сокальській РДА

У вівторок, 23 жовтня, на Сокальщині розпочався опалювальний сезон. Відповідно до розпорядження голови РДА, у Сокалі в помешкання, підприємства, установи і заклади подали тепло. Про це на нараді у районній адміністрації повідомив міський голова Сокаля Вадим Кондратюк. Він зазначив, що комунальні служби працюють в штатному режимі, по садочках підтримується температурний режим. Проблеми виникли в кількох багатоквартирних будинках, їх комунальники вирішують в робочому порядку.

Медики району надають оперативну і стаціонарну допомогу вчасно і в повному обсязі. З вівторка розпочнеться подача тепла в корпуси Сокальської районної лікарні. Про це повідомив головний лікар Роман Швед. За його словами, до завершення йдуть роботи по об’єтах в межах реалізації мікропроектів. Нагадаємо, їх районна лікарня реалізує 9. Надалі в очікуванні роботи по утепленню фасаду, які мали б здійснюватися за кошти Кіотського протоколу. Проблема все та сама – затримка коштів з боку міністерства фінансів.

Управлінням держпродспоживслужби у Сокальському районі, за минулий тиждень зафіксували 2 випадки захворювання на КІР. За словами керівника управління Андрія Мисика, за 2 з половиню місяця таких випадків було 9. Наразі, це не велика цифра, ситуація із захворюваністю на КІР – контрольована.

Сокальська податкова інспекція надалі в стадії реформування. Вже прийняте рішення щодо створення Сокальської ДПІ, яка перебуває в складі Червоноградського управління. Вже навіть призначили начальника. Відтак, очолюватиме інспекцію в Сокалі Михайло Володимирович Шайнер. Нагадаємо, в 2014-2015 роках він вже перебував на посаді керівника Сокальської ОДПІ.

Заступник голови районної ради Василь Бойко, котрий брав участь в роботі наради, повідомив про активну фазу підготовки до сесії, яка запланована на 30 жовтня. З завтрашнього дня розпочнуть роботу постійні комісії, відтак, наступного вівторка відбудеться перше засідання сесії. Василь Бойко передбачає кілька пленарних засідань, адже лише за попередніми даними на порядок денний планується винести більше 50 питань.