Останні новини

Сокальщина готується до проведення урочистих заходів з нагоди 100-річчя створення ЗУНР

Голова Сокальської райдержадміністрації Роман Токай провів нараду з питання підготовки до відзначення 100-річчя створення Західно-Української Народної Республіки. У ній взяли участь керівник апарату РДА, керівники низки структурних підрозділів, голови місцевих рад району та священнослужителі.

Під час наради було вирішено провести у четвер, 1-го листопада урочистий похід від собору святих Апостолів Петра і Павла до могили воякам УГА на міському кладовищі за участю представників влади, духовенства, громадських та політичних організацій; також у Сокалі покласти квіти до стели пам’яті Героїв Небесної сотні та до пам’ятника президентові ЗУНР Євгену Петрушевичу.

Окрім того заплановано освятити меморіальну таблицю на приміщенні міської ради. Водночас, на могилі воякам УГА священики відслужать панахиду, там же проходитиме урочисте віче, покладання вінків та квітів з запаленням лампадок.

Як повідомили в Сокальській РДА, у населених пунктах району також урочисто відкриватимуть меморіальні таблиці “Відновлені імена героїв”.