Останні новини

Ярослав Підкіпняк представив книгу “Футбол Прибузького краю”

В Сокалі відбулась презентація книги “Футбол Прибузького краю”. Її представив автор – Ярослав Підкіпняк, спортивний громадський діяч, багаторічний голова Федерації футболу Сокальського району.

Світлина від Олександра Новацького.

Як зазначив автор, він сподівається, що ця книга буде в кожній місцевій раді, в кожної команди, яка в ній згадується. Це історія нашого краю через призму гри мільйонів. Книга буде вдосконалюватись і надалі, вписуючи все нові і нові досягнення футболу Сокальського і усього Прибузького краю!

Наразі, усі надруковані екземпляри видання передані спонсорам і меценатам, однак, якщо у когось є бажання придбати книгу “Футбол Прибузького краю” для себе, можуть звертатись безпосередньо до автора!

Ярослав Підкіпняк висловив вдячність усім, хто долучився і допоміг у виході книги: Сокальській міській раді, Сокальській РДА, Сокальській районній раді, Червоноградській міській раді, Стенятинській і Тартаківській сільським радам та їх головам, Червоноградській міській друкарні, особлива подяка президенту спортивного клубу “Сілець-Легенда” Богдану Васильовичу Ляховському.

Книга “Футбол Прибузького краю” – це більш як 300 сторінок історії “гри мільйонів” на Сокальщині: від 30-х рр. ХХ століття до наших днів, у ній розміщені матеріали про команди Сокаля, Червонограда, Соснівки і ще близько 50 клубів Сокальщини. Книгу ілюстровано – у ній вміщено близько 300 фотографій.

Подробиці слухайте у випусках Регіональних новин на хвилях Радіо Сокаль