Останні новини

Сокальська делегація взяла участь у заходах з нагоди проведення Дня бійця територіальної оборони

15-16 жовтня голова Сокальської райдержадміністрації Роман Токай та військовозобов’язані Сокальського району, котрі призначені до підрозділів територіальної оборони області, взяли участь в заходах з нагоди проведення Дня бійця територіальної оборони, що відбулися на базі Міжнародного центру миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного (с.Старичі, Яворівський район). Поряд із керівництвом міноборони, захід, в рамках робочої поїздки до Львівської області відвідав Президент, Верховний Головнокомандувач Збройних Сил України Петро Порошенко.

В ході навчань проводилась підготовка підрозділів забезпечення зв’язком, навчання інженерно-саперного підрозділу, психологічна підготовка бійців, тощо.

Також під час навчань відпрацьовувалися порядок дій особового складу на стаціонарному блок-пості, порядок дій особового складу при захопленні будівель, заняття оборони на широкому фронті, під час прикриття державного кордону, а також переміщення на полі бою за допомогою системи імітації реального бою.