Останні новини

На Сокальщині триває ремонт автомобільних доріг загального користування місцевого значення

За інформацією відділу житлово-комунального господарства, цільових програм та розвитку інфраструктури підрядні організації продовжують проводити ремонт автомобільних доріг загального користування місцевого значення на території Сокальського району.

Зокрема, завершено ремонт доріг «Ульвівок- Забужжя» на території Опільської сільської ради (роботи проводило ПП «Соріс» за кошти районного бюджету); Броди-Червоноград-Волсвин на території Волсвинської сільської ради та Скоморохи-Роятин на території Скоморохівської та Стенятинської сільських рад (роботи провели ПП «РОМА» за кошти районного та місцевого бюджетів).

Окрім того, як наголосили в РДА тривають ремонтні роботи дороги Червоноград-Перетоки на території Скоморохівської сільської ради в с.Перетоки. Роботи виконує ТОВ «Автомагісталь-Південь» за кошти обласного бюджету.

На ремонт доріг були залучені й кошти з державного бюджету на експлуатаційне утримання. Зокрема, проведено поточний дрібний ремонт автомобільної дороги Сокаль-Стоянів на відрізку у м.Сокалі (об’їзна) на цій ділянці дороги роботи виконувала Жовківська ДЕД ДП «Львівський облавтодор».