Останні новини

Радехів отримав схвалення від Львівської облдержадміністрації щодо створення ОТГ

Радехів стане третім після Мостиська та Кам’янка-Бузька районним центром на Львівщині, який утворить об’єднану територіальну громаду. Про це повідомили в Асоціації міст України.

«Радехівська міська та Бишівська, Немилівська, Кривецька, Тетевчицька, Середпільцівська, Синьківська, Оглядівська, Пиратинська і Сушнівська сільські ради отримали у Львівській обласній адміністрації позитивний висновок на відповідність їхніх проектів рішень про утворення об’єднаної територіальної громади на відповідність Конституції та законам України», – йдеться  в повідомленні.

Зазначено, що після отримання позитивного висновку ці органи місцевого самоврядування повинні ухвалити остаточні рішення про об’єднання і звернутися до Львівську ОДА, аби та звернулася до Центральної виборчої комісії з клопотанням про призначення перших виборів.

Перспективний план Радехівського району передбачає утворення 2 громад – Радехівської та Лопатинської, яку теж утворили цього року.

«Тож після завершення процесу утворення Радехівської ОТГ увесь Радехівський район буде покритий громадами», – йдеться у повідомленні.