Останні новини

Допоможемо-переможемо! Продовжується збір коштів на безпілотник для 24ОМБ

На наших теренах оголошений збір коштів для проекту «Безпілотник» для 24 окремої механізованої бригади. Нагадаємо, його вартість складає 300 тисяч гривень.

На сьогодні мешканці Червонограда, Соснівки, Сокаля, які вже долучилися зібрали більше 100 тисяч гривень. Не стояли осторонь і діти, які виявили бажання долучитися до акції. Першими, хто відгукнувся це учні 5 школи Червонограда, які на перше вересня зібрали 2 з половиною тисячі гривень, наступними були учні ЧНВК школи №10, які також за спільної ініціативи вчительського та учнівського колективів зібрали більше 8 тисяч гривень під час традиційного ярмарку. На цьому збір коштів не припиняється, готуються нові ярмарки та виставки, на яких можна підзаробити грошей та перерахувати їх на рахунок ГО «Автомайдан Червоноград» для 24 ОМБр імені короля Данила Галицького.

Мета збору коштів – придбання безпілотного літального апарату для 24 механізованої бригади, а також активізація співпраці громади, влади, церкви і бізнесу, задля чистого та мирного неба над головою.

У сьогоднішній нелегкий час мешканці Сокальщини, Червонограда, Соснівки і навколишніх сіл й далі намагаються допомагати військовослужбовцям, які боронять цілісність та незалежність нашої держави. І за останні два місяці було зроблено в цьому напрямку чимало, як результат зібрано більше 105 тисяч гривень. Ця доброчинна акція нагадаємо проходить завдяки добрій волі людей і за спільної ініціативи громадських організацій «Автомайдан-Червоноград», Спілка ветеранів АТО Червонограда «Воля», ГО Спілка воїнів-учасників антитерористичної операції Сокальського району та міста Червоноград, ГО Ветеранів АТО м.Соснівки та інших.

Такі акції, вкотре доводять та нагадують про доброчинність простих громадян і дітей, з метою залучення широких мас населення для допомоги Українській армії. Адже, в результаті затяжної війни, яка триває уже 4 роки, в тій частині нашої держави, де люди продовжують жити звичним життям – вони, інколи, забувають про тих, хто своїм непосильним подвигом забезпечують нам мир та спокій.

Пам’ятаймо про це і допомагаймо Героям, бо ми в неоплатному боргу перед ними. Тож жертвуймо хоч маленьку частку на благо тих, хто віддає своє життям за ради нас!!! Слава Україні! Героям Слава!

Матеріал з ініціаторами акції слухайте у підсумковому випуску Регіональних новин!