Останні новини

Червоногад запрошує школярів Сокальщини на музичний табір Music Camp 2018

Організатори:  

                              

Інфорамційний партнер проекту:

Уже вдруге  в Червонограді пройде дитячий музичний табір Music Camp Червоноград під керівництвом відомого американського диригента та педагога Констанції Фортунато.

За 16 років роботи таборів в Україні  учнями Констанції стали близько 15.000 дітей, і зараз до них приєднаються 170 юних червоноградців та мешканців Сокальського району віком від 11 до 16 років. Заняття будуть проводитися з 22 по 26 жовтня, а завершиться проект 27 жовтня урочистим концертом, в якому дитячий хор, створений в таборі, виступить в міському Народному Домі Червонограда у супроводі симфонічного оркестру. Для реалізації такого масштабного проекту об’єдналися партнери  з третього сектору, сфер культури, освіти та бізнесу.

Педагог з 40-річним досвідом, Констанція Фортунато переконана, що класична музика дає кожній дитині відчуття гідності, надії та впевненості в своїх силах. В таборі «Music Camp International», переконані що кожна дитина, незалежно від її музичної обдарованості, може  за 1 тиждень розкрити свої внутрішні таланти, та під керівництвом всесвітньо відомого педагога разом із своїми однолітками  досягти надзвичайного результату, якого неможливо досягти  одному.

Спочатку проект Music Camp International був освітнім музичним  проектом. Він народився в 2001р. в Коронінні (Румунія). Учнями першого табору стали 157 дітей з найближчих  сіл там міст, в яких не було доступу до музичної освіти. Після фінального концерту Констанції та її колегам стало зрозуміло, що музичний табір необхідний не тільки дітям, які отримують надію та почуття гідності, але й їх батькам та громаді—об’єднуюча сила музики працює на найрізноманітніших рівнях. В 2003р. відбувся перший  Music Camp в Україні, в якому взяло участь 288 дітей.

За ці 16 років музичні табори проходили в Києві, Львові, Харкові, Стриї, Запоріжжі, Одесі, Вінниці, Червонограді, Вознесенську та інших містах України.

Об’єднуюча сила музики проявила себе задовго до того, як прозвучала перша нота в музичному класі табору. Для проведення табору в Червонограді у 2016 році   об’єднали свої зусилля третій сектор, департаменти освіти та культури, та адміністрація міста. Наразі організатори проекту набирають в майбутній табір юних учнів , які бажають отримати унікальний музичний  та соціальний досвід. Протягом цих років в Music Camp International дотримуються одного з найголовніших принципів: заняття в таборі це не змагання. Дітям не потрібно з’ясовувати, хто краще співає або грає на музичних інструментах. Головне завдання табору Music Camp — дати дітям  відчуття причетності до мистецтва, радість творчості та знайти нових друзів.

«Для дітей це шанс повірити в себе, проявити приховані здібності, отримати унікальний досвід. Не менш важлива соціалізація, робота в команді. Серед учасників проекту було та є багато дітей із важких сімей, сиріт, переселенців, їм це особливо необхідно»,—вважає координатор Music  Camp International в Україні Дарина Білянська.

До навчання дітей команда Констанції Фортунато відноситься відповідально: заняття будуть проходити протягом 6 днів з 22 по 26 жовтня. Місце проведення кемпу – приміщення Червоноградської школи № 12.

Дітям не обов’язково мати музичну освіту або досвід гри на інструментах. Під час занять учні навчаються хоровому співу та відвідують заняття в інструментальних класах. Хор виконує 6— 8 композицій— класику, національні та всесвітньовідомі твори різними мовами. В інструментальних класах  діти познайомляться з грою на 2 з 7 інструментах: гітара, скрипка, віолончелі, флейта, орффи, золоті дзвіночки та хендчаймси. В останній день табору відбудуться виступи різних інструментальних класів— діти будуть грати один для одного. А 27 жовтня, на фінальному концерті, дитячому хору буде акомпанувати справжній симфонічний оркестр. Навчання в таборі можуть пройти діти від 11 до 16 років, які пройшли попередню реєстрацію та сплатили благодійний внесок в розмірі 300грн. ( У вартість внеску вже входить  футболка , яка залишається учасникам та обідній бранч)

Навчання дітей проходитиме в класах школи №  12 з 10:00 до 15:00. Під час занять учні отримають обідній перекус – булочка з соком або йогуртом.

Проект такого масштабу потребує значних фінансових витрат. Просимо вас підтримати нас у статті «Поліграфія»

  1. Афіші – 50 шт  – 600грн)
  2. Баннер – 2*3 – 600 грн)
  3. Оренда каркасу для баннера – 400грн
  4. Бейджі для учасників, вчителів та волонтерів – 200 шт – 2000грн
  5. Програмки на гала-концерт – 600шт – 2400 грн
  6. Реєстраційні форми – 1000 шт – 500 грн
  7. Сертифікати учасникам (вручається по завершенні табору) – 170 шт – 1700 грн
  8. Розробка макетів – 300 грн

Загальна сума – 8500 грн

Поліграфічний друк футболок покриваємо за рахунок реєстраційного внеску .

 

Додаткова інформація:

Гала-концерт 14 січня 2017 р. у Червонограді

Подія в соціальній мережі:

Music Camp Червоноград

Фотозвіт про музичний табір Червоноград, січень 2017 р.\

Наш локальний партнер БФ «Фундація розвитку Червонограда»

Координатор Мюзік Кемп Червоноград – Шпачук Ірина,  керівник освітньої ініціативи «Активна Школа» 093 017 21 67