Останні новини

В Червонограді проходитимуть навчання з цивільного захисту

10 жовтня у Червоноградській міській раді проходитимуть навчання на тему: «Дії органів управління та сил цивільного захисту червоноградської міської ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Львівської області при виконанні заходів цивільного захисту з запобігання виникненню надзвичайних ситуацій техногенного і природнього характеру в екстримальних умовах мирного часу і особливого періоду та ліквідація їх наслідків». Про це повідомляє Червоноградська міська рада.

За інформацією, учасниками навчання буде керівний склад цивільного захисту міста, комісія з питань ТЕБ і НС, міська комісія з питань евакуації та Червоноградські спеціалізовані служби. В ході навчання розігруватимуть 6 ситуацій природнього характеру, дії у випадку розливу небезпечно – хімічної речовини, вибух побутового газу, тощо. В рамках навчання буде також задіяна повністю система оповіщення.

Отож, ще раз зазначимо, 10 жовтня у Червонограді проходитимуть командно-штабне навчання по цивільній обороні. Населення просять зберігати спокій та не панікувати