Останні новини

В Ільковичах поліція з початку року зареєструвала 5 крадіжок майна

В селі Ільковичі сталася крадіжка. Все б нічого, але з початку року це вже 5 звернення, яке реєструють поліцейські на цій території.

Правоохоронці проводять відпрацювання території, здійснюється перевірка раніше судимих, проводиться моніторинг по аналогічних злочинах і перевіряються всі особи, які можуть бути причетні до них.

Нагадаємо, в Ільковичах перший грабіж стався в ніч на 2 травня цього року. Невідомі особи з території колишнього колгоспу шляхом вільного доступу вчинили крадіжку. Як з’ясувалося згодом зловмисники поцупили деревообробний станок.

25 серпня, в Сокальське відділення поліції надійшло повідомлення про те, що на колишній колгоспній території вночі невідомі особи шляхом злому навісного замка проникли в гараж і викрали чавунні батареї.

2 вересня знову крадіжка, невідомі особи проникли в господарське приміщення місцевого жителя шляхом злому замка, звідки викрали інструменти та дошки.

Окрім того, 2 вересня зловмисники шляхом підбору ключа проникли в будинок і викрали золоті прикраси та гроші.

Останнє пограбування сталося 4 жовтня з подвір’я місцевого мешканця невідомі протягом ночі викрали шість труб довжиною по 5 метрів.

Як повідомили у Сокальському відділення поліції за останнім фактом крадіжками були відкриті кримінальні провадження за статтею 185 ККУ. Наразі тривають досудові розслідування.