Останні новини

В Сокальській РДА обговорили питання життєдіяльності району

Питання життєдіяльності району, роботи комунальних служб, установ, закладів і підприємств Сокальщини обговорили на нараді у Сокальській РДА. Проводив її голова адміністрації Роман Токай за участі голови Сокальської районної ради Миколи Паська.

Комунальники Сокаля працюють в штатному режимі, надаючи усі необхідні мешканцям послуги. «Теплокомуненерго» готове до нового опалювального сезону. Розпочнеться він відповідно до розпоряджень, опалювати місто енергетики планують за допомогою пелет. Про це повідомив міський голова Сокаля Вадим Кондратюк. За його даними, в місті продовжується ремонт доріг, а також відновлення вуличного освітлення.

Медики Сокальщини надають ургентну і стаціонарну допомогу пацієнтам у повному обсязі і вчасно. Про це розповів головний лікар центральної районної лікарні Роман Швед. Щодо об’єктів, ремонт яких здійснюється за рахунок коштів обласного конкурсу, то роботи по них планують завершити за місяць-півтора. На стадії очікування наразі роботи, які мали б здійснюватись за кошти Кіотського протоколу. Вже отримані дозволи на початок робіт, встановлені риштування. Однак, поки немає фінансування.

Роман Швед торкнувся ще одного проблемного питання. Великомостівська лікарня, яка, як відомо, зараз перебуває в підпорядкуванні ОТГ, підписала договір на обслуговування пацієнтів по вторинній допомозі з Червоноградською лікарнею. Однак, багато мешканців Великих Мостів та інших населених пунктів об’єднаної громади надалі звертаються за допомогою та лікуються в Сокальській районній лікарні. В тому числі і хворі на цукровий діабет. В межах лікування пацієнти отримують відповідні ліки, які фінансуються з бюджету, зокрема, зараз стоїть питання щодо можливості дофінансування закупівель і з районної казни. З цього питання було вирішено провести окрему нараду, на яку запросити очільників Великомостівської ОТГ та медзакладу.