Останні новини

В неділю своє професійне свято відзначили освітяни

У неділю, 7 жовтня своє професійне свято відзначили освітяни. Минулого тижня для них в районному народному домі провели урочистості під час яких кращих педагогів Сокальщини з нагоди Дня працівників освіти вітали представники влади району.

Благословив та прочитав молитву для освітян о.Ярослав Кащук. Голова Сокальської райдержадміністрації Роман Токай побажав вчителям та ветеранам праці міцного здоров’я, благополуччя у родинах та невпинної творчої енергії.

Водночас, заступник голови районної ради Василь Бойко вітаючи педагогів запевнив у підтримці з боку районної влади, наголосивши, що рішеннями сесій Сокальської районної ради у 2018 році додатково на освіту було скеровано більше 3 млн 713 тисяч грн. Окрім того, планується ще додатково виділити до кінця року на освіту 1 млн 618 тисяч грн.

Далі на сцену для вітального слова і нагородження був запрошений депутат Львівської обласної ради Сергій Касян, який окрім слів побажань вручив грамоти освітянам, сертифікати та квіти. Вітали освітян і завідувач районним методкабінетом Галина Гібляк. Вона від імені свого творчого колективу передала велику шану, повагу, вдячність за можливість долучитися до професійного розвитку.

До слова запросили й депутата Сокальської районної ради Олега Кожушка, який подарував бібліотеці загальної середньої освіти Сокальського ліцею №1 імені Олега Романіва літературу на історичну тематику.

Голова районної ради профспілкових комітетів працівників освіти Галина Дробиняк наголосила, що кожен з нас сьогодні згадує свого наставника – того, котрий долучив до книги, запалив іскорку знань, був старшим другом і порадником, кому ми зобов’язані своїми життєвими і професійними перемогами.

В ході святкового концерту митці району, молоді вчителі, учні шкіл та гуртківці вітали педагогів пісенними та танцювальними номерами, дарували хвилини радості і наймолодші діти нової української школи ліцею №3. Вчитель музичного мистецтва Телязької ЗШ І-ІІ ступенів Богдан Гудко разом із компанією дівчат привітали колег педагогів українськими піснями.

Нагадаємо, на Сокальщині трудяться 1 тисяча 345 вчителів. З них з вищою категорією 370, 41 педагогу було присвоєне педагогічне звання вчитель-методист та 110 отримали категорію старшого вчителя.