Останні новини

Очільника підприємства судитимуть за розкрадання коштів, призначених для реконструкції водопровідної мережі

За розкрадання коштів, призначених для реконструкції водопровідної мережі, судитимуть керівника одного з підприємств області.

Як встановили працівники Управління захисту економіки у Львівській області спільно із слідчими Сокальського відділення поліції та за процесуального керівництва Червоноградської місцевої прокуратури, внаслідок дій зловмисника з казни було безпідставно виплачено близько 90 тисяч гривень.

Факт розкрадання коштів державного бюджету, призначених для реконструкції водопроводу в одному з населених пунктів у Сокальському районі, правоохоронці викрили під час проведення профілактичних заходів з протидії злочинності у бюджетній сфері. Під час аналізу затверджених актів прийняття виконаних робіт було встановлено, що, на виконання вимог договору, роботи були виконані не в повному обсязі, а обсяг виконаних робіт був завищений на суму близько 90 тисяч гривень. Ці кошти були безпідставно виплачені з бюджету.

51-річному керівнику товариства з обмеженою відповідальністю повідомлено про підозру у скоєнні кримінальних правопорушень. Обвинувальний акт скерований на розгляд суду. Повідомили у відділ комунікації поліції за матеріалами Управління захисту економіки у Львівській області.