Останні новини

Відбулось засідання районної комісії з питань ТЕБ та НС

У Сокалі відбулося позачергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Члени комісії розглянули звернення начальника Сокальського РС ГУ ДСНС України Олега Тимчака щодо відшкодування ДПРЧ №22 та №52 ГУ ДСНСУ пального, витраченого на ліквідацію пожеж сухої трави, сміття та торфу на території Сокальського району. Як повідомили у Сокальській РДА, відповідне рішення було прийняте 5 жовтня.

Нагадаємо, у вересні сталося близько 10 пожеж на відкритій території. Зокрема, у м.Великі Мости по вулиці Хмельницького на відкритій території сталося загорілося сміття на площі 10 кв.м.

В селі Добрячин по вул. Червоноградська на території автостоянки вогнем було знищено сміття на площею 3 кв.м.

У Сокалі по вул. Яворницького сталося загоряння сухостою на відкритій території. Вогнем було знищено суху траву та чагарник площею 500 кв.м.

Того ж дня, в м.Белз також сталося загоряння на відкритій території. Вогнем знищено суху траву та чагарник площею 500 кв.м. Орієнтовні збитки по двох горіннях прямих – не нанесено, а побічні склали – по 56 з половиною тисяч грн.

Окрім того, вогнеборці фіксували пожежі у селі Стаївка, де сталося загорання торфу окремими осередками на площі 100 кв.м. Побічні збитки склали 113 тисяч грн. На місці події працювали три бригади рятувальників з міста Великі Мости, Белза та Сокаля.

На земельній ділянці, яка належить Жужелянській сільській раді у вересні вогнем було знищено торф окремими осередками на площі 500 кв.м. До ліквідації події залучалися 2 автоцистерни.

Також в селі Ванів на відкритій території, вогнеборці фіксували загорання земельної ділянки, яка належить Ванівській сільській раді. Вогнем було знищено торф окремими осередками площею 400 кв.м. Орієнтовні збитки: прямі – не нанесено, побічні сягнули 113 тисяч. Пожежу вдалося приборкати за майже 8 годин.

І останнє повідомлення у селі Ванів на відкритій території горіла суха трава. Площа згоряння 2 тисячі кв.м. За півтори години сухостій вдалося загасити силами МПК м. Белз та  ДПРП №52 м. Великі Мости у складі 5 осіб. З початку жовтня на території Сокальського району сталося 2 загоряння.

Зокрема, в селі Ванів горіла земельна ділянка, яка належить Мурованській СР. Вогнем було знищено торф окремими осередками на площі 600 м2. Побічні збитки склали 113 тисяч грн. На місце горіння виїжджали три бригади рятувальників 52 ДПРП м. В. Мости; МПК м. Белз та 22 ДПРЧ м. Сокаль. Очолював оперативну групу Сокальського районного сектору начальник ДПРЧ №22 Роман Винниченко .

Того ж дня, 1 жовтня надійшло ще одне повідомлення про пожежу у Сокалі по вулиці Шептицького на відкритій території. Вогнем було знищено сміття на площі 30 м2. За лічені хвилини місцевий підрозділ у складі 3 вогнеборців ліквідували загоряння.