Останні новини

У смт. Жвирка через проект громада створюватиме належні умови для змістовного дозвілля дітей та молоді

Громадська молодіжна організація «Світло Христове» при Церкві Святого Духа смт. Жвирка виграла грант у сумі 20 тис. грн. Про це Радіо Сокаль повідомила Голова організації Ірина Гулявська.

Гроші будуть направлені на втілення проекту, який передбачає створення належних умов для змістовного дозвілля дітей та молоді смт. Жвирка, які перебувають у складних життєвих обставинах. Це діти-сироти, напівсироти, з інвалідністю, діти, батьки яких працюють за кордоном, малозабезпечені та з багатодітних сімей.

Представники громадської організації вбачають проблему в тому, що свій вільний час сучасні дітлахи проводять не за живим спілкуванням, а віртуальним – у ґаджетах. Саме тому в рамках проекту планують відремонтувати незайняте напівпідвальне приміщення при Жвирківській церкві. Там волонтери хочуть створити справжній центр для духовного і культурного виховання дітей та молоді.

Спілкування, тренінги, спортивні ігри, перегляд фільмів, майстер-класи по рукоділлю – розважальні та виховнІ заходи – те, чого бракує на думку організації сучасному поколінню дітей. Волонтери вже працюють над практичним втіленням проекту і планують реалізувати задумане протягом півроку.