Останні новини

Школярі побували на екскурсії в Сокальському відділенні поліції

Сокальське відділення поліції відвідали учні 3-Б класу Сокальського ліцею №3. Як повідомляється на сторінці відділу поліції у Фесбук, під час екскурсії поліцейські ознайомили діток з роботою чергової частини. Потім запросили до актового залу, де інспектор з ювенальної превенції Неля Тимчак провела з учнями просвітницько-профілактичне заняття на тему: «Дитина і незнайомець», «Права дитини», «Відповідальність за правопорушення», «Безпечна дорога до школи».

Особливо дітям сподобалось приміряння поліцейського спорядження: бронежилету, захисного шолому, кайданок, гумового кийка. Діти навіть говорили через гучномовець і потримали в руках справжній пістолет. З величезною цікавістю діти роздивлялися зброю, амуніцію та спецзасоби, які допомагають полісменам в їхній службі. Школярі не соромились, задавали запитання, розповідали свої історії.

Інспектор-кінолог Андрій Мельничук познайомив дітей з поліцейською собакою на ім’я “Альфа” і розповів про особливості тренування цього чотирилапого помічника.

Але найбільше дітей вразив службовий автомобіль. Школярі мали змогу посидіти за кермом поліцейської машини та включити сирену.

Наостанок маленькі гості мали змогу побачити кімнату для затриманих та ізолятор тимчасового утримання, подивитись як виглядають камери для утримання правопорушників, а також машини, призначені для етапування злочинців.

Крім того учні зустрілись і з начальником відділення поліції Володимиром Звадюком, який побажав маленьким школярам успіхів у навчанні та закликав бути слухняними.

Працівники Сокальського відділення поліції запевняють, що працюють, аби захищати дітей, та хочуть, щоб вони не боялися їх, а звертались, коли їм страшно чи просто потрібна будь-яка інша допомога.