Останні новини

Сокальський митець Анатолій Покотюк нагороджений Благословенною грамотою Патріарха УПЦ КП Філарета

Заслуженого діяча мистецтв України, директора Сокальського музею «Людина. Земля. Всесвіт» Анатолія Покотюка нагородили благословенною грамотою. Відзнаку вручив сам митрополит Львівський і Сокальський Української православної церкви Київського патріархату Димитрій. Підписана грамота Патріархом Київський і всієї Руси–України  Філаретом.

Зміст відзнаки такий: «Милістю Божою і благодаттю Святого Духа, що дав нам Великий Архиєрей Господь наш Ісус Христос, вшанували ми за заслуги перед Помісною Українською Православною Церквою та побожним українським народом Покотюка Анатолія Стратоновича благословенною грамотою». Про це Радіо Сокаль, повідомив молодший науковий співробітник сокальської філії Львівського музею історії релігії Ольга Янчук.

За словами О.Янчук, митрополит Димитрій, раніше відвідував музей «Людина.Земля.Всесвіт», тому добре знайомий з творчістю Сокальського митця. Анатолія постійно своєю діяльністю підтримує діяльність української церкви і вболіває за отримання нею томосу.

Нагадаємо, що у 2010 році Анатолій був нагороджений Особистою відзнакою Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета. А ця нагорода стала фактично доповненням до медалі. Грамоту вручали у Львові і це сатло справжнім сюрпризом, адже коли сокальський митець їхав у гості до митрополита навіть не здогадувався, що його чекає чергова нагорода.