Останні новини

Шахта «Лісова» достроково виконала річний план

Шахта «Лісова» дострокова виконала річний план. З початку року видобуто 235 тис.тонн вугілля. Середньодобовий видобуток по шахті при плані 778 тонн склав 983 тонн у добу, це більше ніж на 200 тонн.

Завдяки  високому рівню трудової дисципліни, чіткій організації робіт і продуктивній праці усього колективу інженерно-технічних працівників та робітників «Лісової», який очолює досвідчений гірничий інженер Ігор Дзік, протягом шести років поспіль шахта працює стабільно, щорічно достроково виконуючи завдання з видобутку вугілля. Досягнуті показники свідчать про великі виробничі можливості колективу шахти і дають впевненість, що до кінця поточного року буде видобуто понад 300 тис. тонн вугілля.

У зв’язку з такими високими результатами 2 жовтня на шахті «Лісова» відбулися урочисті збори. Шахтарів привітали в.о. генерального директора ДП «Львіввугілля» Олександр Сафонов, директор шахти Ігор Дзік, голова Сокальської райдержадміністрації Роман Токай та ніші представники влади й вугільних організацій.

Звертаючись до присутніх, вони подякували всьому колективу за те, що докладають чимало зусиль у справу розвитку вітчизняної гірничодобувної промисловості та побажали гірникам міцного здоров’я, оптимізму, здійснення всіх задумів та успіхів у подальшій діяльності на благо нашого регіону. За багаторічну добросовісну працю значний особистий внесок у розвиток вугільної промисловості регіону та з нагоди дострокового виконання річного плану працівників нагородили грамотами та подяками.