Останні новини

Умовно засудженим провели лекцію на тему “Торгівля людьми”

В понеділок, 1 жовтня, Сокальським міськрайонним відділом філії Державної установи «Центр пробаціїї» у Львівській області спільно з Сокальським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді було проведено лекцію для умовно засуджених осіб, які відбувають покарання не пов’язані із позбавленням волі на тему: «Торгівля людьми». Про це радіо «Сокаль» повідомила начальник міськрайонного відділу філії Державної установи «Центр пробації» у Львівській області Оксана Гуменюк.

За словами О.Гуменюк, особи, які перебувають в конфлікті із законом являються одними із найбільш вразливих категорій осіб, оскільки вони не завжди здатні оцінити реальні наслідки вчинених дій. Вони, як ніхто готові з легкістю піддатись заманливій пропозиції, не усвідомлюючи що зазвичай за нею скривається далеко не можливість забезпечити своє безтурботне майбутнє, а загроза яку ніхто не хоче помічати, адже жага до «красивого життя» здатна «засліпити» та призвести до фатальних наслідків. Така заманлива на перший погляд пропозиція працевлаштування, може виявитись «троянським конем» в якому за привабливою рекламою із обіцянкою «легального» працевлаштування, зазвичай скриваються сплановані дії організованих груп направлені на використання становища вразливих мас населення.

Саме тому слід пам’ятати, що обізнаність в даному питанні, може вберегти від порушень наших Конституційних права і свобод людини і громадянина, а інколи і вберегти життя, адже як кажуть поінформований – значить озброєний!