Останні новини

У Сокалі, поряд із іншими регіонами України, відбудеться флешмоб з нагоди Дня усиновлення

28 вересня у Сокалі з 14 до 15 години на площі Січових Стрільців за організацією служби у справах дітей Сокальської РДА відбудеться Всеукраїнська акція-флешмоб з нагоди святкування Дня усиновлення.

Як розповіли у службі, в усіх регіонах України в той самий час на центральних площах міст відбудеться презентація з банерами та фотографіями дітей, які перебувають на обліку і чекають свого усиновлення.

Що стосується флешмобу – усі учасники заходу триматимуть в руках кольорові кульки та зроблять велике серце, в середині якого будуть діти або їх фото. Окрім того, перехожим буде роздано інформаційні брошурки про усиновлення та сімейні форми виховання, а також повітряні кульки з побажаннями, щоб кожна дитина знайшла своїх батьків. На завершення заходу дітей, які брали участь у акції частуватимуть солодким.

Метою проведення вищезгаданої акції є привернення особливої уваги громадян до дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, які виховуються в інтернатних закладах та чекають на усиновлення.