Останні новини

Музикант Віктор Винник презентуватиме свою книгу «90/60/90» у Сокальській районній бібліотеці

В Сокальській центральній районній бібліотеці для дорослих імені Василя Бобинського, 27 вересня повинна була відбутися зустріч з лідером рок-групи «Мері» Віктором Винником, який мав презентувати книгу «90/60/90». За словами музиканта та автора книги захід переноситься на вівторок, 2 жовтня.

До речі, він також завітає до студії радіо «Сокаль» і в прямому ефірі програми «Люди в палітурках» розповість про ідею написання своєї книги «90/60/90», низку ненудних і не зовсім сентиментальних спогадів про 90-ті від, так би мовити, очевидця та учасника подій. Ті часи припали на студентські роки автора. І він з позиції молодої незаангажованої людини розповідає про них. Книжка багато в чому автобіографічна, щоправда, автор зазначає, що не мав на меті написати автобіографію чи мемуари. Він просто розповів деякі моменти свого тодішнього життя, а також тенденції та речі, які мали вплив тоді, і які зрештою стали ілюстрацією 90-х. Це і музика, і література, і побутові речі, які тоді вважалися нормою, а зараз щонайменше викликають подив.

Автор певен, що про цей період писати просто, оскільки ми вже достатньо віддалилися від нього, але все ще багато пам’ятаємо. Книжка буде цікавою для тих, хто застав 90-ті, бо у тих описах вони зможуть побачити себе. А для покоління 2000-х це чудова нагода довідатися дещо про ті часи і, можливо, зробити для себе якісь висновки…

Варто додати, що до книги увійшли тексти пісень Віктора Винника, які він виконує разом зі своїм гуртом «МЕРІ».

Нагадаємо, Віктор Винник – український музикант, автор пісень, засновник та лідер рок-гурту «МЕРІ». Книжка «90/60/90» – це його дебют у прозі. Щоправда, кілька років тому він брав участь у літературному проекті «Казки під подушку», для якого написав дитячу казку «Старий годинник».