Останні новини

Учасники бойвих дій та сім’ї загиблих Героїв Сокальщини і Червонограда взяли участь у паломництві до Зарваниці

22 та 23 вересня у селі Зарваниця проходило 10-те Всеукраїнське військове паломництво під гаслом «Дякую Богу, якому служу», в якому взяли участь понад п’ять тисяч військовослужбовців, учасників АТО, Операції об’єднаних сил, їхніх родин та родин загиблих. Протягом цих днів військові та цивільні спільно молилися у Марійському духовному центрі в Зарваниці та дякували Богові за дари життя, родини, покликання, братерства та віри.

35 учасників АТО, їхніх родин та родин загиблих Сокальщини та Червонограда також долучилися до паломників з усієї України. нагадаємо, проща була організована БФ «Карітас» Сокаль, ГО Спілка ветеранів АТО Червонограда «Воля» та Єдиним вікном допомоги учасника АТО на Сокальщині за фінансової підтримки Сокальської РДА та управління соціального захисту.

Духовно паломників супроводжував директор «Карітас» Сокаль настоятель храму святих апостолів Петра і Павла отець Ярослав Кащук. Окрім Зарваниці, прочани також відвідали музей садибу Йосифа Сліпого у с.Заздрість Тернопільської області.

На завершення паломництва під час Архиєрейської Літургії владика Михаїл (Колтун), керівник Департаменту військового капеланства УГКЦ, у своєму слові висловив вдячність Господеві: «Сьогодні ми вдячні Богові за дар віри, який ми повинні плекати, щоб почути слова Христа: «Хай тобі буде, як бажаєш!». Єднаймося в братерстві, щоб ми були сильним і єдиним народом!».