Останні новини

В Сокалі відбулась традиційна вівторкова нарада

В Сокалі відбулась традиційна вівторкова нарада. В її ході керівники управлінь і відділів районної адміністрації, установ, закладів і підприємств району доповіли про роботу ввірених підрозділів, окреслили коло проблемних питань. Проводив засідання голова Сокальської РДА Роман Токай, за участі свого заступника Миколи Поліщука та голови Сокальської райради Миколи Паська.

Комунальні служби міста ліквідовують наслідки стихії, яка вирувала у понеділок. На щастя, обійшлося без жертв і серйозних проблем. Про це повідомив секретар міської ради Ігор Сидор. За його словами, в Сокалі триває підготовка міста до опалювального сезону.

Ліквідацією наслідків буревію до сих пір займаються працівники Сокальського району електромереж. Як розповів начальник РЕМу Зеновій Милик, у понеділок, 24 вересня, були підключені усі високовольтні лінії, натомість частково без світла залишаються села Ромош, Себечів, Сілець та частина Сокаля. Здебільшого проблемою, що завдала шкоди, були повалені дерева і, як наслідок обірвані лінії електропередач. Зараз на місцях працюють аварійні бригади.

Медики Сокальщини працюють в сталому режимі. Продовжують роботи по завершенню об’єктів, які ремонтувались коштами обласного і районного бюджетів у межах реалізації мікропроектів. Про це повідомив головний лікар Сокальської ЦРЛ Роман Швед. За його словами у вівторок, 25 вересня, до них має прибути комісія з нагляду за роботами, що мали б здійснюватись за кошти Кіотського протоколу. До речі, найближчим часом буде підписано договір, відповідно для якого фінансуватиметься проект, назва якого зазнала змін.

Щодо захворюванням на КІР, незначний ріст якого спостерігали епідеміологи минулого тижня, то ситуація стабілізувалась. Так як і повідомлялось, було зафіксовано 7 випадків діагностування цієї недуги в мешканців району. Про це повідомив начальник управління держ-прод-спожив-служби у Сокальському районі Андрій Мисик.

В Сокальській районній раді йде підготовка до чергової сесії. Основним питанням порядку денного будуть внесення змін до показників районного бюджету та до загально-районних програм. Про це повідомив голова райради Микола Пасько. Він також закликав РДА до як найшвидшого і якісного формування проектів рішень.