Останні новини

У дитячому таборі інспектори виявили 18 працівників без належного оформлення трудових відносин

На Львівщині відбулося інспекційне відвідування товариства з обмеженою відповідальністю, що займається організацією відпочинку дітей. Інспектори ГУ Держпраці у Львівській області встановили факт використання праці без належного оформлення трудових відносин з 18 особами. Про це радіо «Сокаль» повідомили у секторі взаємодії із ЗМІ.

Без належного оформлення трудових відносин  у дитячому таборі працювали педагоги-організатори, охоронці,  інструктори з фізичної культури і спорту, медсестри, завідувач їдальнею, мийник посуду, прибиральниця, музичний керівник та  старший вихователь.

Відповідно до абзацу другого частини другої статті 265 Кодексу законів про працю України за фактичний допуск працівника до роботи без оформлення трудового договору (контракту) суб’єкти господарювання несуть відповідальність у вигляді штрафу у тридцятикратному розмірі мінімальної заробітної плати, встановленої законом на момент виявлення порушення, за кожного працівника, щодо якого скоєно порушення.

Відтак, на ТзОВ було накладено штраф у розмірі 2 мільйони 10 тисяч 420 гривень. Як повідомляє сектор взаємодії із ЗМІ ГУ Держпраці у Львівській області, за 8 місяців поточного року управлінням винесено 283 постанови на загальну суму майже 25 млн 124 тисячі грн. За порушення вимог законодавства щодо неналежного оформлення трудових відносин винесено 39 постанов на суму в понад 12 млн 493 з половиною тисяч грн.