Останні новини

Відбулося урочисте підписання партнерської угоди міжнародного проекту

20 вересня в Сокальській районній раді відбулося урочисте підписання партнерської угоди міжнародного проекту «На допомогу. Підвищення доступності медичних послуг в надзвичайних ситуаціях через співпрацю служби екстренної медичної допомоги в прикордонному районі Польщі, Білорусі та України».

Мета проекту співпраця служб екстреної медичної допомоги для поліпшення доступу до меддопомоги жителів і мандрівників прикордонних районів в небезпечних для життя ситуаціях.

Завдяки реалізації даного проекту українські та білоруські партнери набудуть досвіду в організації служби швидкої медичної допомоги, проведуть навчання жителів з надання першої необхідної допомоги. Вони матимуть сучасне обладнання і фантоми, щоб надавати першу медичну допомогу і 6 транспортних засобів.

Як розповіли у Сокальській районній раді польські партнери купуватимуть медичне обладнання і пристрої та 3 медичні машини. Варта нагадати, що бюджет проекту складає майже 1 мільйон 524 тисячі євро.

Спільний медичний проект був написаний в рамках Програми Транскордонного співробітництва «Польща-Білорусь-Україна» 2014-2020 роки. Партнерами виступають Томашівський та Грубешівський повіти (Республіка Польща), Жабінковський районний виконавчий комітет (Білорусь) та Сокальська районна рада.