Останні новини

На Сокальщині затримано чотирьох нелегалів з Ірану, Іраку та Афганістану

Вночі проти неділі, 22 липня, на Сокальщині прикордонники відділу «Павловичі» попередили незаконне порушення державного кордону групую нелегальних мігрантів. Про це повідомив начальник відділу прикордонної служби «Павловичі» майор Дмитро Вичавка.

Так, за словами керівника відділу, в рамках проведення операції «Кордон» 2018 близько 2 години ночі в прикордонній смузі було зупинено два автомобілі в яких перебували два громадянина Іраку, громадяни Ірану та Афганістану.

Після проведення процесуальних заходів даних громадян переміщено в пункт тимчасового утримування, з’ясовуються обставини правопорушення та коло осіб можливо причетних до спроби їх незаконного переправлення через державний кордон. Після рішення суду по справі щодо спроби незаконного перетину державного кордону, буде розглядатися питання щодо примусового повернення іноземців до країн їх походження.

Поряд з цим прикордонники звертають увагу, що протягом цього місяця це вже 7-й випадок затримання нелегальних мігрантів кількість яких складає 25 осіб з різних країн, серед яких 4 дитини.

Відділ прикордонної служби «Павловичі» звертається до жителів прикордоння з проханням ставитись з порозумінням до можливих зупинок транспортних засобів поблизу кордону для встановлення мети слідування та дотримування правил прикордонного режиму.