Останні новини

Відбулось засідання Громадської ради при голові Сокальської РДА

У п’ятницю, 20 липня, проходило засідання Громадської ради при голові Сокальської РДА. Проводив його очільник адміністрації Роман Токай.

На порядок денний були винесені наступні питання: «Про стан попередження дитячої та підліткової злочинності у Сокальському районі та заходи, що вживаються для зменшення правопорушень», «Про соціальний захист одиноких громадян, осіб з обмеженими можливостями та роботу Сокальського районного територіального центру соціального обслуговування».

Говорячи про соціальний захист, директор терцентру Тетяна Бугай зазначила, що вони працюють для здійснення соціального обслуговування та надання послуг громадянам, які перебувають у складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги. Розповіла також, що протягом першого півріччя допомога була надана 2 тисячам 140 громадянам, центр налічує 49 соціальних працівників, які надають різні послуги.

Також Тетяна Бугай додала, що протягом звітного періоду терцентром було надано 369 платних послуг, кошти з яких надійшли на спецрахунок їхнього центру, а згодом були використанні на придбання милиць, ходунків, памперсів для потребуючих громадян. На засіданні також обговорили проблеми лікарні-хоспісу в м.Угнів.