Останні новини

На Сокальщині з робочим візитом побував І заступник голови Комітету з питань паливно-енергетичного комплексу ВРУ Олександр Домбровський

 

19 липня на Львівщині з робочим візитом побував перший заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки Олександр Домбровський. Він відвідав шахту «Межирічанська», де спустився в копальню і побував у перспективній лаві № 592.

Пан Домобровський разом із своїм колегою – народним депутатом України, головою підкомітету вугільної промисловості парламентського комітету з питань паливно-енергетичного комплексу Михайлом Бондарем поспілкувалися з керівництвом ДП «Львіввугілля» та копалень, профспілковими лідерами. Мова йшла про належне фінансування галузі і модернізацію технологічних комплексів з видобутку вугілля. Останнє, на переконання парламентарів, дасть довгострокову перспективу не лише розвитку підприємств, але і краю в цілому.

Поряд із цим, стабілізація роботи державного підприємства на Львівщині за рахунок правильних управлінських дій, відстоювання потреб і планів шахтарських колективів із залученням керівництва Червонограда і Сокальського району, влади Львівської області та парламентарів, може стати прикладом для наслідування інших ДП в Україні. Залишається по потребах підтримувати вугільну галузь і викорінити негативний вплив меркантильних елементів, які зараз намагаються впливати на діяльність і ДП «Львіввугілля» і допоміжних підприємств галузі, зазначили керівники паливно-енергетичного комітету і вугільного підкомітету Олександр Домбровський і Михайло Бондар в часі спілкування із пресою.