Останні новини

В Сокальській РДА відбулась традиційна вівторкова нарада

Питання життєдіяльності району, роботи управлінь і відділів адміністрації, закладів, установ і підприємств Сокальщини обговорювались на традиційній вівторковій нараді в РДА. Проводив засідання голова РДА Роман Токай, за участі заступника Миколи Поліщука. Керівники розповіли про діяльність ввірених підрозділів за минулий тиждень, окреслили коло проблемних питань.

Медики Сокальського району працюють в штатному режимі, ургентне і стаціонарне лікування надається в повній мірі. Про це повідомив головний лікар району Роман Швед. За його словами, в галузі триває реалізація реформа, втілюються мікропроекти. По двох таких є питання щодо спонсорської допомоги, отже є проблеми з їх реалізацією. Гостро стоїть питання і щодо реалізації загальнодержавної програми «Доступні ліки». Сільське населення, в зв’язку із браком аптек по населених пунктах району, не має можливості належним чином користуватись програмою. Нагадаємо, кожен хворий, якому в медзакладах виписуються ліки, можуть претендувати на оплату лише частини ціни. Для цього слід звернутись до лікаря із питаннями щодо програми «Доступні ліки», відтак, із спеціальними рецептами вже в аптеці отримати їх фактично безплатно, або ж заплативши від 10 до 50% вартості.

В ході наради також обговорювалось питання організації обстеження місць оздоровлення і відпочинку. На виконання доручень уряду, на Сокальщині планується відвідування та огляд умов в оздоровчо-лікувальному комплексі «Ровесник».

Прикордонники звітують про активізацію руху нелегальних мігрантів в нашій зоні. Минулим тижнем в межах обслуговування на Сокальщині затримано понад 20 осіб, які є вихідцями з Китаю, Ірану, Іраку, Шрі-Ланки і Чечні. Про це повідомив начальник відділу прикордонної служби «Павловичі» майор Дмитро Вичавка. За його словами, нелегалів в судовому порядку доставляють до Львова, звідти вже на видворення з України.

Сокальський відділ поліції працює в штатному режимі, минулого тижня їх особовий склад був залучений до охорони громадського порядку в часі храмового свята Петра і Павла. 12 липня до Сокаля прибув глава УГКЦ блаженніший Святослав Шевчук, єпископи з усієї країни та з-за кордону, представники влади Львівської області та сусідніх районів, численні гості з усіх куточків України. Для відпрацювання на Сокальщину прибув підрозділ Національної гвардії. Також особовий склад райвідділу був залучений і для охорони громадського порядку в місті Белз. 15 липня в княжому місті відбувся фестиваль трьох культур «Белзька брама». Голова Сокальської РДА Роман Токай висловив вдячність керівництву і працівникам поліції району за добре організовану роботу та унеможливлення протиправних дій в часі масових заходів.