Для дітей позбавлених батьківського піклування куплять квартиру

Останні новини

В Сокальській райдержадміністрації відбулося засідання комісії з питань забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа у Сокальському районі, яке провів голова РДА Роман Токай. На засідання були запрошені голова районної ради М.Пасько та прийомна мати Ганна Яцишин.

В ході засідання було  розглянуто 4 пропозиції, а саме житлові квартири у м.Червоноград для придбання 2 дітям, позбавленим батьківського піклування, та 1 особі з їх числа, які на даний час є вихованцями прийомної сім’ї Яцишин (1 сімейна група).

Члени комісії проголосували та вирішили: службі у справах дітей Сокальської райдержадміністрації підготувати та подати пакет документів по придбанні житлового об’єкту – трьохкімнатної квартири за адресою вул. Мазепи,25/69, м.Червоноград у службу у справах дітей Львівської обласної державної адміністрації для розгляду на комісії з питань забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа у Львівській області.