В Сокалі проходила Патріарша Божественна Літургія з чином Архиєрейської хіротонії преосвященного владики Петра (Лози)

Останні новини

У четвер, в Сокалі проходила Патріарша Божественна Літургія з чином Архиєрейської хіротонії преосвященного владики Петра (Лози) з нагоди престольного свята катедрального собору Святих Верховних апостолів Петра і Павла одна з найбільших релігійних подій. На Сокальщину прибули більше 250 священників Сокальсько-Жовківської єпархії.

Головним святителем був Блаженніший Святослав, Отець і Глава УГКЦ, а співсвятителями – владика Ігор (Возьняк) та Архиєпископ і Митрополит Львівський, владика Михаїл (Колтун), Єпарх Сокальсько-Жовківський. Зустрічали високоповажних гостей настоятель храму святих апостолів ПіП отець Ярослав Кащук, голови Сокальської та Львівської держадміністрацій, їх заступники та інші. З вітальним словом звернувся голова ОДА Олег Синютка та отець Ярослав Кащук:

Тим часом, як повідомляє громадський кореспондент у Жовкві в Прокатедральному храмі священномученика Йосафата 11 липня відбувся Чин архиєрейського найменування новопризначеного Єпископа-помічника Сокальсько-Жовківської єпархії о.Петра Лози, Чину Найсвятішого Ізбавителя та Велика вечірня з литією. Це один із вступних чинів Архиєрейської хіротонії. Під час Чину новоіменований владика на Євангелії склав присяги на вірність Вселенському Архиєреєві та Главі УГКЦ. Участь у спільній молитві брали і представники обласної влади.