Останні новини

У Сокалі пройшла позачергова ХХХ сесія районної ради

Як ми вже повідомляли, позачергова 30 сесії Сокальської районної ради була скликана з ініціативи голови РДА Романа Токая. Для розгляду були запропоновані питання, які стосувались виділення коштів на співфінансування закупівлі 2 автобусів для потреб освіти Сокальщини. До роботи зареєструвалися 24 депутата. Отже, після офіційних процедур і привітань обранців, які відзначили свій день народження в міжсесійний період, було затверджено порядок денний.

Відтак, з двох питань – «Про виконання районного бюджету за І квартал 2018 року» і «Про внесення змін до показників районного бюджету на 2018 рік» доповіла заступник начальника Управління фінансів Олена Федюк. Відповідно до інформації управління, виконання районного бюджету за 3 місяці складає 130 цілих 7 десятих відсотка. При плані 36,7 млн грн. було мобілізовано податків і зборів 48,1 млн грн. Крім того, до бюджету Сокальський району надійшли кошти субвенцій. Таким чином із урахування міжбюджетних трансфертів сума надходжень склала 213,7 млн грн. Субвенційні кошти, що надійшли з державного бюджету, були направлені на фінансування видатків по відповідних галузях. Заступник начальника фінуправління Олена Федюк розповіла про видаткову частину бюджету. Після заслуховування доповіді, проект рішення був поставлений на голосування і підтриманий депутатами.

За підсумками І кварталу перевиконання районного бюджету складає 11,4 млн. грн. Саме з цих коштів було взято майже 640 тисяч грн. для передачі у вигляді субвенції до обласного бюджету на купівлю автобусів для шкіл району. Зазначені дії були запропоновані в проекті рішення з наступного питання порядку денного «Про внесення змін до показників районного бюджету на 2018 рік». За інформацією доповідачки, до загальної суми додана також частина коштів в сумі 900 тисяч грн., які виділені на освіту, а також 110 тисяч грн., які залишились в освіти з коштів субвенції станом на 1 січня 2018 року

Після нетривалого обговорення, в ході якого депутатів, зокрема, цікавило питання для яких шкіл купляються автобуси і саме процедура перерахування коштів на область,  дане питання також було поставлене на голосування і підтримане одноголосно. Очільник районної ради Микола Пасько подякував депутатам за роботу і оголосив про завершення позачергової сесії, нагадавши також, що йде підготовка до чергової 31 сесії. Вона орієнтовно має відбутись 26-27 червня – в проекті порядку денного вже більше 30 питань.