Останні новини

9 травня в Дублянах проходитиме Патріарший конкурс сучасної релігійної пісні «Пісня серця 2018», присвячений Року Молитви в Україні

9 травня в місті Дубляни, неподалік Львова, відбудеться Патріарший конкурс сучасної релігійної пісні «Пісня серця 2018», присвячений Року Молитви в Україні. Організатори: Патріарша катехитична комісія УГКЦ; Катехитично-педагогічний інститут Українського Католицького Університету; Львівський інститут банківської справи університету банківської справи НБУ, Львівські міська та обласна ради.

Як повідомив радіо «Сокаль» представник організатора – голова катехитичної комісії Сокальсько-Жовківської єпархії УГКЦ отець Михайло Микита, на конкурс, який покликаний примножувати культурні і духовні цінності українського народу через творення і популяризації сучасної релігійної пісні серед українців-християн світу, вже подали заявку 54 учасники з 6 районів Єпархії та міста Червоноград.

Усі учасники поділені на 3 вікові категорії – серед наймолодших – це 1 категорія 7-10 років – виступатимуть 10 дітей, і по 22 учасника – в 2 і 3 категоріях – 11-13 і 14-17 років відповідно. Молодь боротиметься за звання кращого виконавця в своїх номінаціях, а також за гран-прі.

Виступи оцінюватиме компетентне журі, до складу якого входитимуть заслужені митці культури, відомі співаки, викладачі мистецьких закладів освіти. Наразі склад журі не розголошується, проте нам стало відомо, що очолюватиме його соліст театру опери і балету ім. Соломії Крушельницької Петро Радейко. Конкурсна програма відбудеться в Аграрному університеті в Дублянах, початок о 10 годині. Конкурс сучасної релігійної пісні «Пісня серця 2018» проходить за підтримки народного депутата України, нашого земляка, сотника Сокальскої 10 Сотні Самооборони Майдану  Михайла Бондара.

Спонсорами виступають численні меценати, серед яких «Карітас-Сокаль», підприємство «М’ясопром» м. Рава Руська – директор Василь Волинець, фірма «Калина» м.Червонорад – директор Михайло Чемерис, фабрика «Дюна» (Червоноград) – директор Сергій Вишневський, «Львівхолод» – директор Богдан Козак, підприємець Алла Міхєєва, добродії Олександр та Ірина Суханови, депутати Львівської обласної ради Сергій Касян і Червоноградської міської ради Олег Дещаківський та багато інших.