Останні новини

Сокальські старшокласники зустрілись із представниками Львівського університету імені Івана Франка

Наприкінці минулого тижня в Сокалі пройшла зустріч випускників навчальних закладів із представниками Львівського національного університету імені Івана Франка. Останні  розповіли школярам про історію, перспективи і сучасні досягнення одного з найкращих вищих навчальних закладів України. Зустріч відбулась в актовій залі Сокальської Малої академії наук.

Проректор з науково-педагогічної роботи, професор Ярослав Гарасим наголосив, що зараз випускники стоїть перед одним із найважливіших виборів у своєму житті – майбутньої професії. Тому, поряд із підготовкою до іспитів, ЗНО, треба визначатись із спеціальністю та  закладом, в якому будеш її здобувати. За словами доповідача, університет імені Франка – є одним із найстарших університетів в Україні та Східній Європі. Він заснований у 1661 році. За такий значний період  сформована потужна наукова школа, традицій та концепції в різних галузях науки щодо підготовки спеціалістів у різних галузях. Також університет є одним з лідерів освітнього простору в Україні і це повинно стати вагомим аргументом при обрання вузу для здобуття професії.

Декан факультету культури та мистецтв Роман Крохмальний ознайомив учнів зі структурою Університету й акцентував увагу на перспективах, які відкриває перед молоддю навчання у Львівському університеті. За допомогою слайдів декан представив учням презентацію про Університет, його історію та численні досягнення студентів і викладачів.

Про особливості навчання на окремих факультетах, таких як культури та мистецтва, географічний, економічний, філологічний, міжнародного права та вимоги до вступників розповіли також декан географічного факультету Володимир Біланюк, проректор з науково-педагогічної роботи, професор Ярослав Гарасим та відповідальний секретар приймальної комісії Андрій Гукалюк.

Останній також ознайомив школярів з особливостями правил прийому до вищих навчальних закладів на 2018 рік. За його словами цього року абітурієнт може подати 7 заяв на 4 спеціальності. Вступна кампанія буде тривати з 2 по 26 липня, а реєстрація електронних кабінетів вступників з 2 по 25 липня. Після 1 серпня, після отримання рекомендації на навчання – подати оригінали документів в приймальну комісію. При вступі будуть враховувати бали кожного сертифіката ЗНО + середній бал атестата, а також для окремих спеціальності бал за творчий конкурс.

Усі представники Університету наголошували на необхідності здобуття молоддю вищої освіти, пріоритетності навчання в Україні, а не закордоном, та перевагах Львівського національного університету імені Івана Франка. Присутні старшокласники проявили щире зацікавлення Університетом і можливістю продовжувати навчання саме у Львові.