Останні новини

Сокальщина вшанувала пам’ять Героїв Небесної Сотні

20 лютого Сокальщина вшанувала пам’ять Героїв Небесної Сотні.

Зокрема в Сокалі о 13.00 год. біля стіни-пам’яті Героям Небесної Сотні відбулась панахида, віче, покладання квітів та запалення лампадок. Згадати трагічні дні лютого 2014 року, коли Сокальщина та і вся Україна молилась за людей на Майдані,  прийшли громада міста, представники влади, різних установ та підприємств, духовенство. Священники відслужили панахиду.

До присутніх звернувся митрофорний протоієрей отець Ярослав Кащук, народний депутат Олег Мусій, депутат Львівської обласної ради Сергій Касян,  мама героя Сокальщини Романа Лагна, Надія Лагно, активіст Євромайдану Андрій Мандрик, голова СРДА Роман Токай, голова Сокальської райради Микола Пасько, міський голова Сокаля Вадим Кондратюк.

В ході урочистого віча присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих героїв Майдану і поклали квіти та запалені лампадки до стіни пам’яті Героям Небесної Сотні. Також до присутніх звернувся почесний голова спілки політв’янів та репресованих, учасник національно-визвольних змагань Михайло Куцяба, а Євген Валюх та Анастасія Мельничук читали вірші «Майдан» і «Небесна Сотня».

Також зазначимо, що з метою вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам`яті Героїв Небесної Сотні в населених пунктах Сокальського району теж пройшли заходи за участю представників влади, депутатів, духовенства, громадськості; в центральній районній бібліотеці та бібліотеках району були організовані книжкові виставки, години спілкування, виставки-панорами, присвячені подіям Революції гідності; в навчальних закладах району, військових частинах, закладах культури – тематичні заходи, бесіди про масові акції громадського протесту в Україні, що відбувалися у листопаді 2013 року – лютому 2014 року та про їх учасників.