Останні новини

В ДП «Львіввугілля» пройшла рада директорів

В ДП «Львіввугілля» відбулося засідання ради директорів, за участю профспілкових лідерів: правового-технічного інспектора праці Львівської територіальної організації Профспілки вугільників Ярослава Стельмащука та голови регіонального об’єднання НПГУ м. Червоноград Віталія Оніжука.

На початку засідання голова РО НПГУ м. Червоноград Віталій Оніжук переказав т.в.о. генерального директора ДП «Львіввугілля» Олегу Акімову Подяку від колективу шахти «Новогродівська» ДП «Селидіввугілля» за прийом дітей які відпочивали в ОЛК «Ровесник» цього річ під час Різдвяних канікул та мали змогу ознайомитись з традиціями західного регіону, побувати біля центральної ялинки в Червонограді, відвідати з екскурсією старовинний Львів та ознайомитися з роботою шахти «Великомостівська». В свою чергу Олег Анатолійович подякував за ініціативу Віталію Оніжуку і наголосив, що діти це наше майбутнє, іншого ставлення, уваги до них з боку працівників держпідприємства бути не могло.

Перший керівник держпідприємства розпочав раду директорів з найактуальнішого – коштів на заробітну плату та на першочергові видатки задля життєдіяльності підприємства. Присутні обговорили питання відвантаження вугільної продукції, підбили підсумки роботи ДП «Львіввугілля» (в січні план по держпідприємству виконується як з вуглевидобутку, так і з проходження гірничих виробок), намітили план роботи на лютий. Крім того, зупинилися на правових питаннях, питаннях охорони праці тощо.