Останні новини

У ці вихідні в Сокалі невідомі отруїли трьох собак.

У ці вихідні в Сокалі невідомі отруїли трьох собак. Про інцидент громадську організацію “Притулок для тварин.””Врятуй життя” повідомили сокальчани, а волонтери, в свою чергу звернулись у Сокальське відділення поліції та  в редакцію ТРК «Сокаль». За їх словами нещодавно такий прикрий випадок стався в Соснівці, де нелюди отруїли 9 собак, а тепер і в Сокалі. Волонтери у відчаї, адже усі чотирилапі були стерилізовані, тож загрози мешканцям міста не становили.

Зоозахисники твердять, що оберігатимуть безпритульних собак і надалі. Волонтери вже звернулися до поліції з проханням розібратися з отруєннями тварин. За словами голови ГО “Притулок для тварин.””Врятуй життя”  Христини Прокопчук поліція зв’язалась з ветеринарною службою м. Сокаля. Ветеринар забрав тварин на експертизу сказу і отруєння, протягом двох – трьох днів будуть результати. Окрім того, громадська організація просить усіх, хто володіє інформацією стосовно даного випадку, повідомити про це в Сокальське відділення поліції 102 або за номером тел 063 825 92 53. Зі свого боку волонтери обіцяють анонімність та винагороду, в сумі 5 000 грн.

Також зоозахисники попереджають і власників домашніх тварин, щоб пильнували своїх улюбленців, особливо коли вони гуляють на вулиці. А при виявленні підозрілих симптомів звертатись до ветеринарів чи до громадської організації “Притулок для тварин” “Врятуй життя”.