Останні новини

Сокальщина відзначила День Соборності України

В Сокальському Районному Народному Домі 22 січня відбулась урочиста Академія «В єдності сила народу» з нагоди 99-ї річниці проголошення Акта Злуки за участю представників влади, політичних партій, громадських і релігійних організацій.

Розпочався концерт  із спільного виконання Гімну України та пісні «Молитва за Україну», від народного вокального ансамблю «Берегиня» Союзу Українок міста Сокаль. Ведуча свята Романна Шевченка нагадала присутнім, про особливе значення події 22 січня 1919 року:

Відтак на сцену запросили представників влади району. Із Днем Соборності присутніх привітали  голова СРДА Роман Токай, голова СРР Микола Пасько, міський голова Сокаля Вадим Кондратюк та депутат Львівської обласної ради Сергій Касян.

   

Урочиста Академія продовжилась патріотичним концертом, який підготували художні колективи Сокальського району. З нагоди Дня Соборності України в церквах району була відслужена молитва за Україну; з метою патріотичного виховання школярів та молоді в навчальних закладах проведено тематичні вечори, конференції, лекції; в бібліотеках району проходять експозиції, присвячені Дню Соборності України.