Останні новини

За результатами службової діяльності Сокальський військомат зайняв І місце серед районних та міських військоматів Львівської області

Усі планові завдання, які були поставлені у 2017 році перед працівниками Сокальського районного військового комісаріату були виконані у повному обсязі, розповів в ході інтерв’ю військовий комісар, підполковник Микола Лисак. За його словами кінцеві результати вже підбили і у Львівському обласному комісаріаті.

За результатами службової діяльності Сокальський військомат зайняв перше місце серед районних та міських військоматів Львівської області. Як зазначив Микола Лисак перш за все оцінювали за такими показниками, як призов на строкову військову службу, призов на військову службу осіб офіцерського складу, призов на військову службу за контрактом рядового та сержанського складу, а також контрактників офіцерського складу.

Окрім того, як додає підполковник, найвищі показники також були зафіксовані на Сокальщині і серед призову громадян на навчальні збори, відбір кандидатів для направлення у вищі навчальні військові заклади. Крім того Сокальський військовий комісаріат добре виконав завдання з проведення заходів приписки громадян до допризовної дільниці та проведення навчальних заходів з  мобілізаційної та територіальної оборони.