Останні новини

Чоловіка з дитиною, яких розшукували декілька днів, виявили в електричці “Тернопіль-Львів” у Золочеві

З початку цього тижня поліція Сокальщини розшукувала безвісти зниклих 30-річного чоловіка та його 6-річний сина. Вони зі Львова, отже 13 січня виїхали із села Конотопи, Сокальського району додому, після чого на зв’язок не виходили. Дружина звернулась до правоохоронців щодо встановлення місцезнаходження чоловіка і сина.

На даний час встановлено, що батько із дитиною подорожував містами Західної України, їх правоохоронці виявили в електричці Тернопіль-Львів в місті Золочів. Про це радіо «Сокаль» повідомив начальник Сокальського райвідділу поліції Володимир Звадюк.

За попередніми даними відомо, що з  Сокальщини вони вирушили в Хмельницький, потім у Чернівці і Тернопіль. Про причину того, чому чоловік не повідомив рідних про свої наміри, правоохоронці наразі не повідомляють. Водночас, додають, що дитина цілком здорова, сина повернуто матері.

Чоловік, який зараз перебуває у рідних на Сокальщині, давав пояснення поліції у Львові. За нашими даними, правоохоронцям він зазначив, що в містах, по яких подорожував з сином, він відвідував монастирі.

Нагадаємо, чоловік – учасник АТО, був в гостях на Сокальщині разом із сином. Згодом кілька днів не виходив на зв’язок із рідними.  15 січня правоохоронці оголосили про розшук батька і сина.